reallyst
 

About Us

REALLYST - Really Property For You

 
Mgr. Andrey Baranov
«We are your Really Realtor. Welcome home!»

Když jsem poprvé navštívil Českou republiku, byl jsem uchvácen a okouzlen její krásou a tak jsem se časem rozhodl žít tu natrvalo. Cestou hledání bydlení a prostor pro moji firmu jsem se setkal s neprofesionálním přístupem realitních makléřů. Po několika špatných zkušenostech jsem začal hledat sám. Našel jsem krásný byt za dobrou cenu od přímého majitele. Po čase mě začali kontaktovat kamarádi a známí, abych jim pomohl nalézt dobré bydlení i pro ně. Zakázek přibývalo. Hledal jsem nejen pronájmy, ale také byty a domy ke koupi, komerční prostory a pozemky. Klientela se rozrůstala. Kromě cizinců mě začali oslovovat i zájemci z České republiky a dalších států Evropské unie.
Psal se rok 2008 a já jsem založil realitní firmu. Oblíbil jsem si české klienty. Zpočátku jsem cítil bariéru a odstup. Když se se mnou však seznámili osobně a zjistili, jaký mám přistup k práci, velmi rádi mě začali doporučovat dalším lidem.
Moje osobní zkušenost upevnila postoj k mému podnikání a vede mě k profesionálnímu přístupu a nalézání řešení s maximální přidanou hodnotou pro klienta. Proto jsem také před několika lety založil portál REALLYST, který se snažím neustále vylepšovat tak, abyste mohli nabízet a poptávat nemovitosti.
Nyní jsme opravdu mezinárodní. Pracujeme s vybranými partnery v Evropské unii, Ruské federaci a zemích bývalého sovětského svazu. Poskytujeme efektivní inzerci, marketing a služby ve zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitosti, likvidace a zakládání firem včetně sídla, správa nemovitostí a td.
Vždy se na nás můžete osobně obrátit.

Na Váš problém nalezneme optimální řešení.
S poděkováním za důvěru, Tým REALLYST

Our Team
Mgr. Andrey Baranov
  Your trust is My Priority  
Mgr. Alex Kilian
  Helping You from start to finish  
Demian Gregor
  Guarantee of Sales and Rental in the shortest time and at the lowest price!  
Anna Holmes
  Thank you for Your trust  

We are here for You